Prirodna kozmetika Prirodna kozmetika

Filter Filter

Suha i dehidrirana koža

10,00   (75,35 kn) (PDV uključen)
Formulirana s prirodnim sastojcima poput organske aloe vere i organskog shea maslaca, ova krema savršeno odgovara svim tipovima kože – bilo da je normalna, suha, masna, mješovita ili zrela.
Na stanju
+

59,90   (451,32 kn) (PDV uključen)
Kombinira snažne antioksidanse iz biljaka s iznimno važnim SPF30.
Na stanju
+

11,00   (82,88 kn) (PDV uključen)
Formuliran za sve tipove kože, kožu učvršćuje i zateže. Koncentrirani kompleks aktivnih tvari smanjuje vidljivost bora.
Na stanju
+

11,00   (82,88 kn) (PDV uključen)
Obogaćen vitaminom C, Avril serum za sjaj ujednačava ten. Miris grejpa pruža osjećaj blagostanja od trenutka kada ga nanesete.
Na stanju
+

11,00   (82,88 kn) (PDV uključen)
Obogaćen hijaluronskom kiselinom, aloe verom i indijskom smokvom, bez dodanih mirisa, savršen je izbor za osjetljivu i reaktivnu kožu.
Na stanju
+

11,00   (82,88 kn) (PDV uključen)
Avril Unifying serum smanjuje intenzitet staračkih pjega za ujednačeniji i blistaviji ten. Koža je zaglađena, a blistavost tena je revitalizirana.
Na stanju
+

11,00   (82,88 kn) (PDV uključen)
Avril umirujući serum sa hijaluronskom kiselinom pružit će dodatnu hidrataciju svim tipovima kože.
Na stanju
+

9,00   (67,81 kn) (PDV uključen)

Avril umirujuća krema sa hijaluronskom kiselinom pruža dodatnu hidrataciju svim tipovima kože.

Na stanju
+

16,49   (124,24 kn) (PDV uključen)
Emulzija je dermatološki ispitana krema, razvijena za specifičnu njegu vrlo suhe kože i kože opterećene atopijskim dematitisom. Umiruje kožu, intenzivno je hrani i vlaži te ju štiti od isušivanja.
Na stanju
+

25,89   (195,07 kn) (PDV uključen)
Emulzija je dermatološki ispitana krema, razvijena za specifičnu njegu vrlo suhe kože i kože opterećene atopijskim dematitisom. Umiruje kožu, intenzivno je hrani i vlaži te ju štiti od isušivanja. Fluid se može koristiti na čak 3 načina: umirujuća kupka - šampon za kosu - gel za tuširanje. Fluid je dermatološki ispitan proizvod, razvijen za pranje i čišćenje vrlo suhe kože i kože opterećene atopijskim dematitisom.
Na stanju
+

56,90   (428,71 kn) (PDV uključen)
Jedinstveni serum sa vitaminom C, hijaluronskom kiselinom i Bakuchi uljem.
Na stanju
+

39,90   (300,63 kn) (PDV uključen)

Lagani, brzoupijajući hidratantni serum bez dodanih mirisa, za hidrataciju svih tipova kože, uključujući i osjetljivu. Inovativna formulacija sa probioticima.

Na stanju
+